szymon

Zwycięskie eliminacje Złotego Kasku

Szymon okazał się najlepszym zawodnikiem eliminacji Złotego Kasku rozegranych w Ostrowie Wielkopolskim. Tuż a jego plecami uplasowali się Sebastian Niedźwiedź i Adrian Miedziński.

Awans do finału, który odbędzie się 20 kwietnia w Pile, uzyskała czołowa piątka turnieju.

Wyniki:
1. SZYMON WOŹNIAK (truly.work Stal Gorzów) – 14 (3,3,3,2,3)
2. Sebastian Niedźwiedź (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 11 (1,3,1,3,3)
3. Adrian Miedziński (forBet Włókniarz Częstochowa) – 11 (3,2,3,2,1)
4. Kacper Woryna (ROW Rybnik) – 11 (2,2,2,3,2)
5. Tobiasz Musielak (Orzeł Łódź) – 10+3 (1,1,3,3,2)

6. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 10+2 (2,1,3,3,1)
7. Daniel Kaczmarek (Unia Tarnów) – 10+1 (3,3,0,1,3)
8. Mateusz Szczepaniak (ROW Rybnik) – 8 (1,2,1,2,2)
9. Tomasz Gapiński (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 7 (2,3,2,d,0)
10. Kamil Brzozowski (ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz) – 6 (0,0,2,1,3)
11. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) – 6 (0,2,2,d,2)
12. Grzegorz Walasek (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 5 (3,1,d,1,d)
13. Marcel Kajzer (Power Duck Iveston PSŻ Poznań) – 4 (0,0,1,2,1)
14. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 3 (1,0,1,0,1)
15. Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno) – 2 (2,u/-,-,-,-)
16. Marcin Kościelski (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 1 (0,1,w,0)
17. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) – 1 (0,1,d,d,-)

Wyścig po wyścigu:
1. Walasek, Gapiński, Musielak, Brzozowski
2. Kaczmarek, Hampel, Niedźwiedź, Baliński
3. WOŹNIAK, Woryna, Szczepaniak, Gała
4. Miedziński, Pieszczek, Kopeć-Sobczyński, Kajzer
5. WOŹNIAK, Miedziński, Walasek, Hampel (u/-)
6. Niedźwiedź, Szczepaniak, Musielak, Kajzer
7. Gapiński, Gała, Baliński, Kopeć-Sobczyński
8. Kaczmarek, Woryna, Pieszczek, Brzozowski
9. Pieszczek, Gała, Niedźwiedź, Walasek (d)
10. Musielak, Woryna, Kopeć-Sobczyński, Kościelski
11. WOŹNIAK, Gapiński, Kajzer, Kaczmarek
12. Miedziński, Brzozowski, Szczepaniak, Baliński (d)
13. Woryna, Kajzer, Walasek, Baliński (d)
14. Musielak, Miedziński, Kaczmarek, Gała (d)
15. Pieszczek, Szczepaniak, Kościelski, Gapiński (d)
16. Niedźwiedź, WOŹNIAK, Brzozowski, Kopeć-Sobczyński
17. Kaczmarek, Szczepaniak, Kopeć-Sobczyński, Walasek (d)
18. WOŹNIAK, Musielak, Pieszczek, Kościelski (2min/w)
19. Niedźwiedź, Woryna, Miedziński, Gapiński
20. Brzozowski, Gała, Kajzer, Kościelski

Baraż:
21. Musielak, Pieszczek, Kaczmarek