130423-final-eliminacji-do-imsj

Eliminacje IMŚJ: Szymon awansował dalej!

Udany początek zawodów oraz walka do samego końca pozwoliły Szymonowi wywalczyć upragniony awans w Finale krajowych eliminacji do IMŚJ.

O końcowym sukcesie Woźniaka zadecydował bieg dziewiętnasty, w którym wyprzedził Adama Strzelca na… ostatnim okrążeniu! W kolejnym etapie młodzieżowiec składywęgla.pl Polonii wystartuje w turnieju eliminacyjnym zaplanowanym na 11 maja w Czerwonogradzie.

Wyniki:
1. Piotr Pawlicki – 14 (3,3,3,3,2)
2. Patryk Dudek – 12 (3,2,2,2,3)
3. Bartosz Zmarzlik – 10 (2,0,2,3,3)
4. Szymon Woźniak – 10 (3,3,1,2,1)
5. Mikołaj Curyło – 10 (2,2,1,3,2)
—————————————————————
6. Adam Strzelec – 9 (1,3,3,2,0) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
—————————————————————
7. Tobiasz Musielak – 9 (2,1,3,0,3) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
8. Artur Czaja – 9 (2,2,3,1,1) + defekt w biegu dodatkowym
9. Kacper Gomólski – 8 (w,2,0,3,3)
10. Oskar Fajfer – 6 (d,1,2,1,2)
11. Kamil Pulczyński – 5 (1,3,1,d,d)
13. Patryk Dolny – 4 (3,1,0,d,0)
14. Krystian Pieszczek – 4 (1,0,2,1,u)
12. Kamil Adamczewski – 3 (0,1,u,2,w)
15. Łukasz Sówka – 3 (1,0,1,1,-)
16. Bartosz Bietracki – 2 (2)
17. Arkadiusz Pawlak – 1 (1)
18. Emil Pulczyński – 0 (0,d,d,d,-)

Bieg po bieg:
1. Dolny, Zmarzlik, Pieszczek, Gomólski (u/w)
2. Dudek, Czaja, Strzelec, Adamczewski
3. Pawlicki, Musielak, K. Pulczyński, E. Pulczyński
4. Woźniak, Curyło, Sówka, Fajfer (d/4)
5. Woźniak, Dudek, Dolny, E. Pulczyński (d/4)
6. Strzelec, Gomólski, Musielak, Sówka
7. K. Pulczyński, Curyło, Adamczewski, Zmarzlik
8. Pawlicki, Czaja, Fajfer, Pieszczek
9. Strzelec, Fajfer, K. Pulczyński, Dolny
10. Pawlicki, Dudek, Curyło, Gomólski
11. Czaja, Zmarzlik, Sówka, E. Pulczyński (d/3)
12. Musielak, Pieszczek, Woźniak, Adamczewski (u/4)
13. Pawlicki, Adamczewski, Sówka, Dolny (d/4)
14. Gomólski, Woźniak, Czaja, K. Pulczyński (d/4)
15. Zmarzlik, Dudek, Fajfer, Musielak
16. Curyło, Strzelec, Pieszczek, E. Pulczyński (d/start)
17. Musielak, Curyło, Czaja, Dolny
18. Gomólski, Fajfer, Pawlak, Adamczewski (u/w)
19. Zmarzlik, Pawlicki, Woźniak, Strzelec
20. Dudek, Bietracki, Pieszczek (u/2), K. Pulczyński (d/2)

Bieg dodatkowy:
21. Strzelec, Musielak, Czaja