PZM

Szymon brązowym medalistą Mistrzostw Polski!

Szymon po raz drugi w swojej karierze założył na swojej szyi medal Indywidualnych Mistrzostw Polski! Do tytułu mistrzowskiego wywalczonego w 2017 roku dołożył brązowy krążek.

Na podium ustąpił miejsca liderowi cyklu Grand Prix, Maciejowi Janowskiemu, oraz indywidualnemu mistrzowi świata, Bartoszowi Zmarzlikowi.

Wyniki:
1. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 15 (3,3,3,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 10+2 (2,3,1,1,3) – 2. miejsce w finale
3. SZYMON WOŹNIAK (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 12 (3,3,2,3,1) – 3. miejsce w finale

4. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 10+3 (1,1,3,3,2) – 4. miejsce w finale
5. Patryk Dudek (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 10+1 (1,2,3,2,2)
6. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) – 10+w (2,2,1,2,3)
7. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) – 8 (3,1,0,3,1)
8. Jarosław Hampel (Motor Lublin) – 7 (3,3,0,1,0)
9. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 7 (1,2,2,1,1)
10. Krystian Pieszczek (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 6 (2,0,3,0,1)
11. Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik) – 5 (1,0,1,0,3)
12. Paweł Przedpełski (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 5 (0,t,2,1,2)
13. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 4 (0,2,0,2,0)
14. Przemysław Pawlicki (MrGarden GKM Grudziądz) – 4 (2,0,2,0,d)
15. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź) – 3 (0,1,0,0,2)
16. Krzysztof Kasprzak (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 3 (0,0,1,2,d)
17. Jakub Jamróg (Motor Lublin) – 1 (1)
18. Adrian Miedziński (eWinner Apator Toruń) – ns

Wyścig po wyścigu:
1. Janowski, Zmarzlik, Kołodziej, Kościuch
2. Drabik, Prz. Pawlicki, Smektała, Przedpełski
3. Hampel, Pi. Pawlicki, Woryna, Kasprzak
4. WOŹNIAK, Pieszczek, Dudek, Kubera
5. Zmarzlik, Kubera, Jamróg (Przedpełski – t), Woryna
6. WOŹNIAK, Smektała, Kościuch, Kasprzak
7. Hampel, Dudek, Kołodziej, Prz. Pawlicki
8. Janowski, Pi. Pawlicki, Drabik, Pieszczek
9. Pieszczek, Smektała, Zmarzlik, Hampel
10. Dudek, Przedpełski, Pi. Pawlicki, Kościuch
11. Kołodziej, WOŹNIAK, Woryna, Drabik
12. Janowski, Prz. Pawlicki, Kasprzak, Kubera
13. WOŹNIAK, Pi. Pawlicki, Zmarzlik, Prz. Pawlicki
14. Drabik, Kubera, Hampel, Kościuch
15. Kołodziej, Kasprzak, Przedpełski, Pieszczek
16. Janowski, Dudek, Smektała, Woryna
17. Zmarzlik, Dudek, Drabik, Kasprzak (d/4)
18. Woryna, Kościuch, Pieszczek, Prz. Pawlicki (d/1)
19. Pi. Pawlicki, Kołodziej, Smektała, Kubera
20. Janowski, Przedpełski, WOŹNIAK, Hampel
Baraż: Kołodziej, Zmarzlik, Dudek, Pi. Pawlicki (su/w)
Finał: Janowski, Zmarzlik, WOŹNIAK, Kołodziej